До участі у НТЗ допускаються серійні легкові автомобілі, що відповідають вимогам Правил Дорожнього Руху та Плану та Програмі Організації та проведення Навчально-тренувального збору з підготовки по ралі на серійних автомобілях “Забуті легенди”

У заліку змагання можуть брати участь автомобілі, що відповідають вимогам наступних класів:

Залікова група

Розрахунковий об’єм

двигуна

Електричні автомобілі

Рік випуску

“N2”

до 1600 куб. см

до 200 к.с.

після 31.12.1989 року*

“N4”

понад 1600 куб. см.

понад 200 к.с.

після 31.12.1989 року*

“G”

будь-які серійні легкові автомобілі, рік випуску яких до 31.12.1989**

“Bravery”

будь-які серійні легкові автомобілі, у яких пілот має обмежені можливості (допущений до НТЗ)

“Abs”

(абсолютний залік)

усі автомобілі, що допущені до НТЗ

* Також у даному класі приймають участь авто до 1990 року виготовлення, що зазнали значних технічних змін, які не дозволяють їм приймати участь у категорії “G”.

** Або молодші за індивідуальним дозволом організаторів.

Розрахунковий робочий об’єм бензинового двигуна обладнаного системою наддуву або компресором враховується з коефіцієнтом 1.7, згідно ст. 252 додатку «J» МСК ФІА. Роторні бензинові двигуни враховуються з коефіцієнтом 1.5.

Розрахунковий робочий об’єм дизельного двигуна без системи наддуву враховується з коефіцієнтом 0.83, обладнаного системою наддуву враховується з коефіцієнтом 1.0, обладнаного системою безпосереднього впорскування палива (типу CDTI та ін.) враховується з коефіцієнтом 1.2.

Електричні або гібридні автомобілі можуть виступати у залікових групах: “N2”, “N4”, “G”, “Bravery” та “Abs”. Розділення по заліковим групам електричних і гібридних автомобілів, буде здійснюватися згідно технічних характеристик заводу виробника по двигуну і типу приводу.

Змагання в заліковій групі проводиться не залежно від кількості заявлених автомобілів. Якщо кількість заявлених екіпажів у певній заліковій групі на певному етапі становить менше 5, у цій заліковій групі в рамках етапу нагороджується тільки перше місце, проте залікові очки в загальному заліку нараховуються.

До НТЗ у будь-якому заліку допускаються серійні автомобілі обладнані каркасом безпеки мінімальної конфігурації, відповідно вимогам додатку “J” МСК ФІА.

До заліку “Bravery” зараховуються усі автомобілі, пілоти яких мають обмежені можливості.

До заліку “Abs” (абсолютного заліку) зараховуються усі автомобілі, що допущені до НТЗ.

Під час проведення НТЗ, на трасі забороняється застосування одного автомобіля з різними стартовими номерами, незалежно від складу екіпажів.

Під час проведення НТЗ, забороняється застосування різних автомобілів з одним стартовим номером.

До участі у НТЗ допускаються серійні легкові автомобілі із закритим або відкритим кузовом.

Застосування шипів на шинах заборонено.

Під час проведення НТЗ на автомобілі повинні бути наявні стартові номери та інші наклейки, отримані екіпажем на реєстрації та розміщені згідно з Планом.